Seminář obnovy v Duchu svatém

Seminář obnovy v Duchu Svatém, který pořádá komunita Emmanuel, není zaměřen na probuzení  víry, ale na její prohloubení. Je určen pokřtěným, kteří cítí, že potřebují ve svém duchovním životě  změnu, prohloubení osobního vztahu k Pánu.

Seminář obsahuje modlitbu za vnitřní uzdravení a vylití Ducha Svatého a je doplněný tématy: život  z Ducha a charismata, modlitba a Boží Slovo, církev, autorita, manželství a celibát, služba.

Seminář obsahuje pravidelnou modlitbu ve společenství, proto se předpokládá, že zájemci  mají modlitební praxi ve společenství a že jsou zvyklí na hlasitou modlitbu vlastními slovy. Je vhodný  pro všechny věkové skupiny od 18 let. Ohledně termínů semináře jsou na výběr dvě možnosti:

 • Seminář pro účastníky z Brna a okolí probíhá v týdenním rytmu,  každou středu večer od 19 hodin mimo svátky, od října do května. Scházíme se v Brně na Lidické 24.
 • Seminář pro mimobrněnské účastníky probíhá v měsíčním rytmu, každou sobotu po prvním pátku od 9 hodin, dva roky.  Scházíme se v Brně na Lidické 24.

V letošním roce začínáme oba cykly. První setkání semináře pro brněnské  účastníky (týdenní cyklus) je ve středu 2. října 2019, pro mimobrněnské  (měsíční cyklus) v sobotu 5. října 2019.

Přihlaste se e-mailem (obnova@emmanuel.cz) nebo telefonicky (tel. 545  572 215, po-pá 8:00 – 11:00) a zároveň se s námi domluvte na termínu  vstupního rozhovoru.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

  Archivy

  Rubriky

  Základní informace

  mb Napsal(a):

  Již nelze přidávat komentáře.