Obnova v Duchu svatém

Seminář obnovy v Duchu svatém, který pořádá komunita Emmanuel, není zaměřený na probuzení víry, ale na její prohloubení. Je určený všem pokřtěným, kteří cítí, že ve svém duchovním životě potřebují zásadní změnu – upevnění osobního vztahu s Pánem a odstranění všeho, co tomuto vztahu překáží. Podstatnými prvky semináře jsou proto modlitba za vnitřní uzdravení a modlitba za vylití Ducha svatého. Další témata semináře, jako je život v moci Ducha svatého, charismata, Boží slovo, církev, životní povolání a evangelizace uvádějí do společného života s Pánem a jeho následování. Seminář zakončujeme modlitbou rozeslání.

Seminář je vhodný pro pokřtěné ve všech věkových kategoriích od 18 let. Jeho důležitou součástí je pravidelná modlitba v malých skupinkách, která se střídá se společnými přednáškami. Ke vstupu do semináře je proto důležité mít modlitební praxi ve společenství zahrnující sdílení a hlasitou modlitbu vlastními slovy. Jednotlivá témata na sebe navazují a jsou provázena osobními rozhodnutími, kroky víry. Je proto důležité zúčastnit se všech setkání, případně neúčast nahradit.

Scházíme se v Brně na Lidické 24 v týdenním rytmu, každý čtvrtek mimo svátky a prázdniny od 18:30 hodin, od října do května. První setkání plánujeme na čtvrtek 3. října 2024. Během září počítejte s krátkým vstupním rozhovorem.

PŘIHLÁŠKY A INFORMACE do 15. září 2024
emailem: obnova@emmanuel.cz
telefonicky: 723 322 907 (po – pá 10 – 16 hod.)

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Rubriky

    Základní informace

    h Napsal(a):

    Již nelze přidávat komentáře.