Večery pro dva

Večery pro dva jsou otevřená setkání pro páry, zaměřená na podporu a rozvoj vztahu. Každé setkání se zabývá jedním z témat spjatých s partnerským životem a poskytuje prostor k rozhovoru. 

KDY: středy 15.1.; 29.1.; 12.2.; 4.3.; 18.3.2020 vždy od 19.00 hod.
KDE: Restaurace a vinárna Baroko v Brně

Pět na sebe navazující setkání zahrnují večeři, praktickou promluvu k tématu a rozhovory o tématu. Konají se v příjemném prostředí s romantickou atmosférou. Mezi 19:00 až 20:00 čas pro večeři, ve 20:00 začátek společné části programu.

Na Večery není třeba se přihlašovat předem. Klidně přijďte jen tak nezávazně vše omrknout. Pokud nám však o své účasti dáte vědět, budeme rádi a budeme Vám moci nabídnout večeři ve formě jednotného menu za zvýhodněnou cenu, pro přihlášené budeme jídlo objednávat předem. Pokud uznáte za vhodné, přihlaste se vždy nejpozději 3 dny před plánovaným setkáním:

Nejbližší termín: středy

15.1. Každý den znovu
29.1. Soutěžit, nebo spolupracovat
12.2. Bojovat, nebo se smířit
4.3. Lézt si na nervy, nebo společně lézt po horách
18.3. Radost z lásky

vecery@emmanuel.cz
nebo tel. 739 389 175

Večery pro dva jsou otevřená setkání pro páry, zaměřená na podporu a rozvoj vztahu. Když přijdete, čekají vás stolky po dvou, svíčky, květiny, prostě romantická atmosféra jako na rande 🙂 . Nejprve je možnost vybrat si stolek, posadit se a v klidu si vychutnat večeři se svým partnerem. Pokud máte pocit, že na sebe nemáte čas a málo spolu mluvíte, je tento večer příležitostí si společný čas konečně vyhradit. Poté následuje prakticky zaměřená promluva (trvající asi 30 minut) zakončená požehnáním. Třetí částí je vzájemné sdílení. Na konci promluvy dostanete kartičku s otázkami k diskusi. Další už je jen na Vás: Můžete si sami u svých stolků prodiskutovat téma večera nebo zvolit možnost sednout si ke společnému stolu a diskutovat ve skupině nebo využít nabídky soukromého rozhovoru či modlitby s manželským párem z komunity Emmanuel.

Večery pro dva jsou určeny pro každého, kdo chce zlepšit a podpořit svůj vztah. Vítáni jsou všichni. Bez ohledu na to, jestli žijete v manželství nebo v trvalém partnerství, bez ohledu na to, jestli se považujete za věřící nebo ne. Je možné přijít i na jeden večer, na dva nebo na všechny 🙂 .

Večery jsou bezplatné. Každý zúčastněný pár si hradí pouze svoji útratu v restauraci.

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Rubriky

    Základní informace

    mb Napsal(a):