Stay and Pray in Prague

KDY:pátek — sobota 16. a 17. 6. 2017
KDE:kostel Panny Marie Sněžné, Jungmannovo náměstí 18

Přijďte objevit Prahu, jak ji neznáte!  Zažijte toto krásné město nejen turisticky, ale i jinak, hlouběji. Zastavte se na chvíli a přijďte spočinout, zažít osvěžující setkání s lidmi a jedinečné setkání s Bohem.

O víkendu 16.-18.6. 2017 navštívíme Prahu. A nebudeme sami. Spolu s námi přijedou i mladí lidé z evangelizační školy v německém Altöttingu.

A co nás čeká? Zajímavá osobní setkání, svědectví ze života, pěkná hudba k poslechu i modlitbě, setkání s Pánem v adoraci, příležitost předložit své starosti Bohu skrze přímluvnou modlitbu, možnost svátosti smíření, rozhovoru u kávy a sušenek a mnoho dalšího. Oba dva dny vyvrcholí ve Večerech Božího milosrdenství, na které vás srdečně zveme.

Přijďte zažít atmosféru těchto jedinečných večerů — setkání s Bohem skrze společenství, modlitbu chval a adoraci. Nepotřebujete nic, jen si udělat čas. A proč přijít?

„Chci dát prostor Pánu, aby mohl dělat v mém životě zázraky, a chci mu být blízko“

Sabi Matějíčková

„Na večer milosrdenství chodím, protože se mi ještě nikdy nestalo, že by ke mně Bůh skrze tento Večer nepromluvil. Vždy od něj dostávám odpovědi, ne vždy na to na co chci, ale na to co opravdu potřebuji“

Juraj Jurčo

Více informací naleznete na letáčcích:

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

    Archiv

    Rubriky

    Základní informace

    h Napsal(a):