Chodíme spolu a co dál?

KDY: víkendy 24. – 25. 2.2018 a 21. – 22. 4. 2018 v Brně.
KDE: Brno
PŘIHLÁŠKA: nejpozději do 19. 2. 2018

Víkend pro ty, kteří spolu chodí, myslí to se svým vztahem vážně a přemýšlejí o manželství. Zveme vás na víkendové setkání obsahující společné chvály, přednášky, adoraci, vzájemné sdílení a mši svatou. Víkend je určen pouze pro páry.

(na únorový termín se přihlaste do 19. 2. 2018)
(na dubnový termín se přihlaste do 16. 4. 2018)

Přihlášky zasílejte na chodimespolu@emmanuel.cz nebo zatelefonujte na tel. 739 389 175.

Víkendová setkání jsou pořádána zpravidla 2 x ročně již od roku 1997. Setkání začíná v sobotu ráno společnou modlitbou chval. Další program obsahuje přednášky, svědectví, skupinky sdílení, adoraci a mši svatou, nechybí čas pro páry a prostor k diskusi a neformálním rozhovorům. Setkání je všem otevřené, vítané jsou také páry, u nichž je věřící jen jeden, nebo páry, kterým jsou blízké křesťanské hodnoty i když třeba do kostela nechodí.

Témata jednotlivých přednášek:
1. Chodíme spolu
2. Komunikace – slovní, tělesná a duchovní
3. Svátost manželství
4. Dar života

Setkání není založeno pouze na předávání informací, to hlavní vzniká bytím spolu, kdy si můžeme navzájem předávat zkušenosti a inspirovat jedni druhé.

Pro další informace a detaily nám můžete napsat na chodimespolu@emmanuel.cz nebo na tel. 739 389 175.

Víkend pro snoubence s Komunitou Emmanuel byl jedním z bodů naší přípravy na manželství. Nejvíce nás oslovily přednášky, které byly současně částečně i svědectvími, zkušených manželských párů podané vtipnou a zároveň hlubokou formou. Neméně zajímavé bylo společné sdílení a otevřená debata v rámci čistě mužské, či ženské skupinky. Zpětně celou akci vnímáme jako hezký kamínek, který krásně zapadl do mozaiky naší společné cesty k manželství. Zdeňka a Honza

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

Archiv

Rubriky

Základní informace

mb Napsal(a):

Comments are closed.