Chodíme spolu a co dál?

KDY: víkendy 24. – 25. 2.2018 a 21. – 22. 4. 2018 v Brně.
KDE: Brno
PŘIHLÁŠKA: nejpozději do 19. 2. 2018

Víkend pro ty, kteří spolu chodí, myslí to se svým vztahem vážně a přemýšlejí o manželství. Zveme vás na víkendové setkání obsahující společné chvály, přednášky, adoraci, vzájemné sdílení a mši svatou. Víkend je určen pouze pro páry.

(na únorový termín se přihlaste do 19. 2. 2018)
(na dubnový termín se přihlaste do 16. 4. 2018)

Víkendová setkání jsou pořádána zpravidla 2 x ročně již od roku 1997. Setkání začíná v sobotu ráno společnou modlitbou chval. Další program obsahuje přednášky, svědectví, skupinky sdílení, adoraci a mši svatou, nechybí čas pro páry a prostor k diskusi a neformálním rozhovorům. Setkání je všem otevřené, vítané jsou také páry, u nichž je věřící jen jeden, nebo páry, kterým jsou blízké křesťanské hodnoty i když třeba do kostela nechodí.

Témata jednotlivých přednášek:
1. Chodíme spolu
2. Komunikace – slovní, tělesná a duchovní
3. Svátost manželství
4. Dar života

Setkání není založeno pouze na předávání informací, to hlavní vzniká bytím spolu, kdy si můžeme navzájem předávat zkušenosti a inspirovat jedni druhé.

Pro další informace a detaily nám můžete napsat na chodimespolu@emmanuel.cz nebo na tel. 739 389 175.

Víkend pro snoubence s Komunitou Emmanuel byl jedním z bodů naší přípravy na manželství. Nejvíce nás oslovily přednášky, které byly současně částečně i svědectvími, zkušených manželských párů podané vtipnou a zároveň hlubokou formou. Neméně zajímavé bylo společné sdílení a otevřená debata v rámci čistě mužské, či ženské skupinky. Zpětně celou akci vnímáme jako hezký kamínek, který krásně zapadl do mozaiky naší společné cesty k manželství. Zdeňka a Honza

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

Archiv

Rubriky

Základní informace

mb Napsal(a):

Comments are closed.